Новини з 1996 року

За екологічні страждання кременчужан. Міськвиконком перерахував 80 тисяч гривень

Олександр Курилов 21 листопад 2017 10:34 431 0

Кременчуцький міський виконавчий комітет повідомляє про перерахування чергового траншу коштів платників податків комунальному підприємству "Науковий центр еколого-соціальних досліджень". Гроші в сумі 80 тисяч гривень сплачуються за «послуги з моніторингу за забрудненням атмосферного повітря». Відповідна інформація оприлюднена на сайті «Антикорупційний монітор».  Новий транш, який перераховано цим комунальникам минулого тижня, - вже другий за цей рік.

У травні, а за назвою «Науковий центр еколого-соціальних досліджень» ховається комунальна екологічна лабораторія, яка фіксує (а частіше – не фіксує) рівень шкідливих екологічних викидів, вже отримала транш у 30 тисяч грн.

Слід додати, що кременчуцька комунальна екологічна лабораторія працює вже четвертий рік. Її представники, використовуючи комунальне обладнання, виконують здебільшого приватні екологічні замовлення промислових підприємств й тим самим себе забезпечують.

Щодо результатів роботи цього комунального підприємства для мешканців міста, то його немає. За винятком актів про перевищення шкідливих викидів, які надалі складають на зберігання в кабінетах кременчуцьких чиновників.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2375 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2405 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3639 0