Новини з 1996 року

За чергову крадіжку неповнолітній сяде у в'язницю на 3 роки

Валерія Макряшина 10 серпня 2018 12:42 429 0

Днями Автозаводський районний суд м. Кременчука на чолі із суддею Ліною Обревко розглянув протокол щодо неповнолітнього кременчужанина, учня 9-го класу ВЗШ №3, який обвинувачується у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України.

Згідно з інформацією, опублікованою в Єдиному державному реєстрі судових рішень, хлопець раніше судимий, зокрема за крадіжки та грабежі.

У протоколі йдеться про те, що 10 березня 2018 року, о 19.00, обвинувачений, перебуваючи в гостях у знайомого, шляхом вільного доступу таємно викрав мобільний телефон марки «Lenovo A 6010», вартістю 1399,00 грн.

Допитаний на судовому засіданні неповнолітній свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю.

Батько, який прийшов до зали суду, повідомив, що хлопчик ріс здоровим, ніяких відхилень у психічному стані не має, був помічений в інших злочинах, не може виправитися та він не має над ним контролю. Чоловік просив суд не позбавляти його волі.

З огляду на вищевикладені обставини, те, що обвинувачений визнав свою провину, щиро розкаявся, у потерпілого відсутні вимоги до нього, відсутні обставини, що свідчать про позитивну характеристику обвинуваченого, який раніше був неодноразово судимий, характеризується за місцем проживання та навчання посередньо, суд вирішив визнати хлопця винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України, та призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки 3 місяці.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись