Новини з 1996 року

За час керівництва Борзенка в патрульній поліції Кременчука деякі інспектори впали в депресію

Валерія Макряшина 16 вересня 2019 16:20 671 0

Замість того, щоб навести лад у патрульній поліції Кременчука, новий начальник батальйону Олександр Борзенко за три місяці встиг вдосталь наробити справ і позитивом вони, м'яко кажучи, не відрізняються. 

Як пишуть місцеві ЗМІ та за інформацією, яку "Програма Плюс" отримала з власних джерел, відомо, що патрульна поліція розвалюється на очах, точніше дух самих патрульних, який чи не щодня "ламає" їхній новий начальник.

За словами патрульних поліцейських, пан Борзенко за такий короткий проміжок часу створив монархічну систему та грає у власну гру за своїми власними правилами. 

Він не дозволяє деяким патрульним іти у відпустки, переводитися в інші правоохоронні органи, й тим нічого не залишається, як писати заяву на звільнення.

За офіційними даними, станом на 1 серпня цього року в батальйоні патрульної поліції бракувало аж 70 поліцейських. За час правління Олександра Борзенка з патрульної поліції звільнилося більше 10 осіб.

Як пишуть колеги-журналісти, патрульні поліцейські, щоб тільки не виходити на роботу, йдуть у декрет.

Поки триватиме цей управлінський хаос, ніхто не знає. Втім, зазначимо, що Олександр Борзенко є ключовим двигуном вдосконалення і розвитку свого управління. Для цього він повинен мати світлу голову й потужну мотивацію, але маємо, що маємо. 

А наразі, як розповіли "Програмі Плюс" патрульні, вони мають часті розбори польотів, особливо які влаштовує помічник Борзенка, традиційний план на день, який треба негайно виконати, і великий брак часу, бо "тебе завжди пресують і підганяють диспетчери з Полтави, які отримують виклик на правопорушення". 

Тож патрульні, які повинні, як пише законодавство, захищати громадян, уже не мають того запалу й наполегливості, як було раніше... Натоміть пан Олександр Борзенко сміття з хати не виносить, а, навпаки, заохочує кременчужан приєднатися до лав патрульної поліції. Заохочує, впавши на асфальт біля поліцейської автівки та розклавши навколо себе все, що патрульні возять у машинах.

У нас одне питання: де викрутка?  

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 330 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 694 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 543 0