Новини з 1996 року

За бездіяльності нардепа Шаповалова. Кременчук залишився без державної урядової субвенції

Валерія Макряшина 20 жовтня 2019 09:50 2127 0

За всі свята, які відбуваються в Кременчуці, за всі нові дитячі майданчики, за відремонтовані відділення наших лікарень, за тролейбуси, за повітря й за сонце над головою необізнані місцеві мешканці дякують нашому нардепу Юрію Шаповалову. А насправді й дякувати йому фактично нема за що. 

Усе те, що робиться в місті, робиться на даний час за кошти міського бюджету, тобто за податки кременчужан. А тролейбуси з яскравим написом "Ай лав Кременчук" взагалі купили на кредитні кошти. Запам'ятати це радимо. 

Повернемося до суті.

Ідучи вже не вперше на так званий "пост народного депутата", він обіцяв мешканцям Кременчука багато, натомість маємо, як-то кажуть, що маємо, - пан Юрій Шаповалов ні копійки не "випросив" на свій округ. 

Про це свідчать дані, які опублікувала у своєму Telegram-каналі шеф-редактор видання "Лівий берег" Софія Кошкіна. Вона виклала списки тих народних депутатів, які отримали державну субвенцію. Прізвища нашого нардепа там і близько немає. 

 

 

Варто додати, що Юрій Шаповалов залучив у 2018 році лише одну субвенцію на 5 млн грн. Про це пише видання "Чесно".

Крім того, зазначимо, що, згідно з даними, які подає у своєму матеріалі видання "Обозреватель", нардеп Юрій Шаповалов від початку свого так званого "служіння на благо кременчужан" за півтора місяця роботи не зареєстрував у Верховній Раді жодного проєкту закону.

 

 

Не до законопроєктів нашому нардепу. Добре виходить у нього зовсім інше. Наприклад, відпочинок. То яхту собі вибирає, то купляє гарненький автомобіль за 3 млн грн

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 562 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 456 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 512 0