Новини з 1996 року

За березень за тепло платитимемо по лічильникам. Чи буде оплата меншою – гарантії немає

Олександр Курилов 13 лютого 2017 13:44 824 0

Кременчуцькі чиновники повідомляють про успішне взяття на комерційний  облік встановлених у будинках лічильників тепла й про останню перепону у 18 таких приладів обліку, які потрібно оформити офіційно.

Після цього вважатиметься, що мешканці міста зможуть платити за тепло за середніми показниками всіх встановлених лічильників тепла й це питання вирішать на місцевому рівні.

Відповідну інформацію, що міська влада за два місяці вийшла з розряду безвідповідальних у темі лічильників, але наблизилася до цивілізації, оприлюднили сьогодні на апаратній нараді у виконкомі.

Інформація міського голови Кременчука Віталія Малецького – відтепер за прикладом будинків, де такі лічильники стоять, за тепло громадяни платитимуть менше.

Щодо зворотних прикладів, коли такі ж лічильники у будинках Крюкова накручують астрономічні суми до сплати, на нараді не йшлося. Однак такі приклади є, і в цьому випадку громадян, аби уникнути зайвих інфарктів, в оплаті тепла переводили з показників лічильників на урядові нормативи.

Так само тема регулювання будинкових систем теплопостачання нашими комунальниками не порушувалася. Відповідно, висновки - з лічильниками платитимемо менше чи, навпаки, більше - нікому невідомі.

Про що слід додати – опалювальний сезон у нас почався в жовтні минулого року й вважається, що кожна родина через бездіяльність міської влади в питаннях обліку переплатила за тепло не одну тисячу гривень.    

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1596 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1675 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1591 0