Новини з 1996 року

Зґвалтування дівчинки в лікарні на Полтавщині: малолітній ґвалтівник розповів про свої мотиви

Валерія Макряшина 22 січня 2021 10:20 666 0

Підліток, який зґвалтував п'ятирічну дівчинку в полтавській лікарні, пояснив мотиви своїх дій. 

Насильник і потерпіла виховуються в одному Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Згідно з попередніми даними, підлітка помістили в ізолятор і ведуть з ним, а також із потерпілою психологічну роботу.

Коли в хлопчика спробували з'ясувати, навіщо він так зробив, він відповів, що бачив, як подібні речі роблять в кіно, передає видання Kolo.News. Зазначалося, що дорослі в момент інциденту не стежили за дітьми, тому про те, що трапилося, дізналися не відразу.

Керівник лікарні відзначив, що про схильності дитини лікарям ніхто не повідомив, а персонал зазначив, що протягом декількох років вихованців Центру привозять до закладу без одягу.

Поліція розпочала за фактом інциденту розслідування за ч.4 ст.152 (згвалтування малолітньої дитини) та ст.137 (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей) Кримінального кодексу України.

В установі, а також у лікарні почалися перевірки персоналу для з'ясування подробиць. Крім того, Полтавська облрада має намір перевести дітей у будинок дитини в місті Гадячі, оскільки там кращі соціальні умови.

 

 

ФОТО ілюстративне

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2474 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2499 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3737 0