Новини з 1996 року

З учнями та викладачами ліцею «Політ». Кременчужани поїдуть в Японію за званням кращих програмістів

Олександр Курилов 26 червня 2018 12:04 1087 0

Кременчук таки обжене обласний центр – місто Полтаву - в якості підготовки майбутніх спеціалістів з програмування та інформатики  й, вочевидь, що далі саме Кременчук буде щонайменше обласною столицею полтавських айтішників.

І відповідні прогнози – з останніх досягнень наших учнів з  ліцею «Політ» для обдарованих дітей, який діє  при Кременчуцькому педагогічному коледжі. А мова про викладача цього навчального закладу з інформатики Валентина Мельника, команда якого виборола перемогу на олімпіаді в Миколаєві, де обирали українських учасників чергової Світової олімпіади з інформатики від України.

Тож Україну у Світовій олімпіаді з інформатики представлятимуть четверо учнів, з яких троє жителі Кременчука -  Софія Мельник, Назарій Деньга та Даниіл Смельський,  і всі вони  є представниками ліцею «Політ» й учнями викладача Валентина Мельника.

Для самого педагога  участь його підопічних у таких світових олімпіадах – не новина. Ще у 2012 році учні «Польоту» завоювали бронзові нагороди на світовій олімпіаді з інформатики, яка проходила в Італії. Тепер же – участь майбутніх кременчуцьких програмістів у такому ж змаганні, яке відбудеться в Японії з 1 по 8 вересня.

Сказати, що кременчуцьким підліткам буде легко – це нічого не сказати.  Олімпіада в Японії для учнів 11 класів триватиме не менше 4 годин. При цьому кожній команді дадуть комп’ютер і до нього – від 8 до 12 завдань, умови яких викладено англійською. Далі відповіді на завдання слід буде написати мовами програмування С,  C++ або Java. Однак не виключено, що набір мови для програмування може бути змінений.  Щодо правильності написання тестів, то все вирішуватиме спеціальний сервер.

Тож і побажання нашим учням – Софії Мельник, Назарію Деньзі, Даниїлу Смельському тільки одне – перемогти. Ви розумні, програмування ви знаєте й ваш викладач Валентин Мельник – людина неординарна. У вас усе вийде.Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1158 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2157 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2773 0