Новини з 1996 року

Зіткнувся з корупцією у податковій чи на митниці? Зроби свій внесок у боротьбу – зателефонуй на «ПУЛЬС»

Віктор Крук 13 жовтня 2016 09:45 802 0

Антикорупційний сервіс ДФС України «ПУЛЬС» працює цілодобово, повідомляє Кременчуцька ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області.

Сервіс «Пульс» – гаряча телефонна лінія, за телефоном якої: (044) 284 00 07 громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби України, про можливі корупційні дії з їхнього боку, а також про проблеми, які виникають під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України.

Інформація від платників податків приймається цілодобово. При наданні інформації бажано (але не обов’язково - ред.) назвати своє прізвище, ім’я, по батькові (посаду, назву суб’єкта господарювання), місце проживання (адресу юридичної особи) та обов’язково зазначити назву органу ДФС, з яким пов’язана подія, коли відбулася подія, прізвище, ім’я, по батькові працівника органу ДФС, в роботі якого вбачаються протиправні або корупційні дії, та суть проблеми.

Про результати розгляду інформації клієнти повідомляються в режимі Call-back (працівник сервісу повідомляє про результати розгляду) невідкладно або протягом 1-3 робочих днів. Якщо інформація потребує додаткового розгляду, то загальний термін її опрацювання не перевищує 15 днів. Результати розгляду анонімної інформації не повідомляються.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1506 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1580 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1501 0