Новини з 1996 року

З італійським мазохізмом. Машиністи Кременчука сьогодні роблять нерви керівнику локомотивного депо

Олександр Курилов 28 березня 2017 10:53 1609 0

Вільна профспілка машиністів локомотивного депо Кременчук сьогодні страйкує.

Однак сам страйк – цікавий. Його зміст – усе робити виключно із суворим дотриманням вимог інструкцій. Тож перше, що можна спостерігати сьогодні на станції Кременчук,  – маневровий тепловоз, який рухається зі швидкістю 50 метрів на годину.

На місці події перебувають репортери «Програми плюс», які розкажуть, що саме відбувалося, однак відомо, що наш міський залізничний страйк  виник не на порожньому місці.

Спочатку були оприлюднені вимоги вільної профспілки машиністів локомотивного депо Кременчук.

А перше в цих вимогах – звільнити з посади начальника «Південної залізниці», чий офіс у Харкові, та звільнити за бездіяльність начальника департаменту локомотивного господарства самої «Укрзалізниці».

Ще кременчуцькі машиністи вимагають підвищення зарплати  для всіх залізничників України та вирішити питання розподілу акцій «Укрзалізниці» між працівниками державного підприємства.

Решта вимог уже не такі фундаментальні, але місцеві, як-то: організувати у Кременчуці поточний ремонт електровозів, забезпечити наше депо спеціальними підйомниками  й організовувати обслуговування плеча «Кременчук-Знам'янка» лише бригадами депо «Кременчук». Сьогодні таким обслуговуванням займаються й полтавчани.

Про що слід додати – всього вимог страйкарів 19, і в такій під номером 14 залізничники хочуть 15-відсоткової надбавки, якщо температура повітря вища за 27 градусів тепла.

Тож страйк триває й про його результати редакція повідомить.

Єдине, що вже нинішня ситуація на станції Кременчук, де цього місяця вночі – вражаюча тиша.

Тиша, бо самим залізничникам сьогодні, на відміну того, що було в січні, немає чого особливо перевозити, якщо, звісно, не враховувати порожній дизель-поїзд «Кременчук-Полтава» та вантажі з Горішніх Плавнів.

Вимоги та листи з приводу сьогоднішнього страйку додаються.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 247 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 655 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 1136 0