Новини з 1996 року

З розв’язкою біля Кобеляк на дорозі «Полтава-Кременчук» - все складно. Чиновники нервують

Олександр Курилов 09 лютого 2019 11:58 1540 0

Служба автомобільних доріг Полтавської області обіцяє, що водіям та пасажирам автівок, які чекають завершення ремонту розв’язки біля Кобеляк, через яку сьогодні фактично неможливо проїхати ні в бік Полтави, ні в бік Кременчука, – вже не так довго залишається страждати.

Однак обіцяні покращення щонайменше у 2019 році фундаментальними не будуть і раніше 2020 року цих покращень взагалі можна не очікувати.

Це наші колеги - полтавські репортери відреагували на страждання полтавських водіїв, які зі сльозами на очах їдуть у сусідній Кременчук по бездоріжжю, штучно створеному в районі перетину доріг "Київ-Дніпро" та "Полтава-Олександрія",  й запитали в представників Служби автомобільних доріг Полтавщини, як довго триватиме будівельний безлад?

І про це ж наші колеги з області запитали представника фірми, яка проводить будівельні роботи на цій багатостраждальній дорозі.

Відповіді, які пролунали, – є такими.

Перше – представник будівельної фірми каже, що тут складний обсяг роботи. Однак що стосується руху транспорту,  то тимчасову дорогу з настанням тепла спробують підсипати щебенем та старим асфальтом.

Натомість представник Управління автомобільних доріг Полтавщини заявляє, шо грунтова дорога порч з будівництвом укріплятиметься піском та щебенем і така ситуація збережеться.

Щодо справді покращень, то тут ідеться про наміри будівельників зробити частину автомобільної розв’язки з бетону й слід так розуміти, що ці роботи раніше 2020 року завершені не будуть.

Останнє, про що слід додати, – кременчуцькі водії в такій не дуже багатообіцяючій ситуації все ж таки знайшли вихід.

А він такий: до Полтави можна дістатися об’їзними шляхами через Решетилівку, й це буде не так боляче, як їхати по суцільному бездоріжжю в районі Кобеляк.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1709 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2786 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 1694 0