Новини з 1996 року

З понеділка у Кременчуці почнуть збирати підписи проти підвищення тарифів

Валерія Макряшина 10 листопад 2017 16:04 1967 0

Минув місяць, як розпочала свою роботу ГО "Наш дім - Кременчук". Сьогодні, 10 листопада, на прес-конференції Валерій Медведовський, голова ГО "Наш дім-Кременчук", розповів, що за місяць існування організації до них звернулося більш ніж 400 кременчужан, яких турбувало багато питань: освіти, охорони здоров'я, інфраструктури.

Найбільше питань у громадян виникало з приводу неякісного надання житлово-комунальних послуг. Зокрема, скарги надходили на якісь дивні розрахунки за експлуатаційні витрати будинків і неналежне їх надання: сміття у під'їздах та біля них, неякісне прибирання території, прилеглої до будинку, тощо. Більшість кременчужан обурювалися великими тарифами на тепло та гаряче водопостачання.

Тому представники ГО "Наш дім-Кременчук" вирішили влаштувати акцію зі збору підписів до Кабінету Міністрів України та Кременчуцької міської ради. Акція стартуватиме 13 листопада і буде направлена на зниження тарифів на тепло та гарячу воду в Кременчуці, які з 1 листопада зросли на третину.

Як зазначив Медведовський, з наступного понеділка в усіх куточках міста, навіть у Крюкові та на Занасипу, будуть розташовані намети, у яких кожен громадянин, якщо він не задоволений послугами, наданими керуючою компанією, може скласти акт-претензію.

 

 

Вона відповідно буде надаватися разом зі спеціальними буклетами, у яких викладена детальна інформація про те, як скласти акт-претензію про перерву в наданні послуг з утримання будинків і споруд та прибуткових територій, їх ненадання або надання в повному обсязі. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 728 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 891 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1249 0