Новини з 1996 року

З початку року в області зафіксували 40 злочинів, пов’язаних з оподаткуванням

Едера Бедьо 22 червня 2016 16:30 408 0

У Полтавській області з початку поточного року викрито 40 кримінальних правопорушень у сфері оподаткування, бюджетній та митній сферах. Про це повідомляє ГУ ДФС області.

Так, викрито 15 злочинів, пов’язаних із умисним ухиленням від сплати податків на загальну суму понад 50 млн грн., 7 – із незаконним виготовленням, зберіганням і збутом незаконно виготовлених підакцизних товарів, 1 – із використанням підроблених марок акцизного податку, 2 – із фіктивним підприємництвом. Крім цього, викрито 13 кримінальних правопорушень, пов’язаних із розкраданням та розтратою коштів посадовими особами підприємств, у т.ч. 5 – в особливо великих розмірах.

У ході проведення спеціальних заходів під умовною назвою "Акциз-2016", метою яких є посилення контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів, викрито 8 кримінальних правопорушень, у т.ч. припинено діяльність 3 незаконних виробництв лікеро-горілчаних напоїв та 1 виробництва паливно-мастильних матеріалів, з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму понад 16,4 млн. грн.

За результатами проведення досудового розслідування викритих правопорушень 14 особам оголошено підозру у скоєнні злочинів, кримінальні провадження відносно них направлено на розгляд суду.

Теги: Життя КременчукаГроші Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись