Новини з 1996 року

З початку року на контрактну службу в ЗСУ поступило 45 тисяч українців, з них чимало кременчужан

Віктор Крук 16 серпня 2016 14:20 642 0

Про це на брифінгу повідомив заступник начальника Генштабу Збройних Сил України, в. о. начальника Головного управління персоналу Володимир Талалай.

До кінця року в Генштабі сподіваються, що кількість тих, хто укладе контракти на проходження військової служби досягне 75 тисяч.

«З початку 2016 року вже прийнято до складу ЗСУ за контрактом понад 45 тисяч осіб, з яких близько 5 тисяч офіцерського складу. Середньомісячний темп прийому особового складу на військову службу становить близько 6 тисяч людей», - зазначив Талалай.

Він також повідомив, що частка військовослужбовців-контрактників у ЗСУ поступово збільшується. Крім того, для розв’язання проблеми проходження військової служби жінками введено в дію новий наказ Міністра оборони, який фактично більше третини штатних посад дозволяє комплектувати жінками. Разом з тим Володимир Талалай зауважив, що контрактами на проходження військової служби передбачається, що жінки-військовослужбовці повинні виконувати функції і завдання за своєю посадою у повному обсязі.

«І при укладанні контракту вони повинні робити свідомий вибір, розуміючи, які навантаження і які завдання на них будуть покладені», - заявив Талалай.

Щодо строкової служби, він повідомив, що черговий призов запланований на жовтень-листопад 2016 року і нагадав, що військовослужбовці-строковики не залучаються до виконання завдань у зоні проведення АТО.

За інформацією Кременчуцького ОМВК, з початку року на військову службу за контрактом пішли вже майже півтори сотні кременчужан. А у травні-червні 81-го юнака було призвано на строкову військову службу.

Теги: 3028

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 284 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 612 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 758 0