Новини з 1996 року

З паперовими сертифікатами. У мерії за кошти бюджету випустили 29 нових коментаторів Фейсбуку

Олександр Курилов 03 липня 2018 11:45 1840 0

У Кременчуцькому політичному середовищі звітують про радісну для міського голови Кременчука Віталія Малецького подію.

Тут, у Молодіжному парламенті – "дитині" нашого міського голови, за бюджетні кошти, отримані від платників податків і за організації «комітету Молодіжних організацій», де начальником – керівник апарату міського голови Світлана Пищита, проведено черговий випуск нових  міськвиконкомівських  коментаторів Фейсбуку та Інстаграму.

Тож усього у світ соцмереж випущено 29 нових користувачів, які до цього протягом 4 місяців вивчали, що таке хештег і як правильно коментувати новини в соціальних мережах.

Також молодих людей учили, чим Фейсбук відрізняється від інших мереж і як туди правильно писати повідомлення.

Подія для міськвиконкому настільки радісна, що привітати молодих людей і видати їм надруковані на принтері сертифікати прибула не тільки керівник апарату мера Пищита, але й сам мер Малецький.

У своєму виступі пан мер привітав майбутніх коментаторів і пообіцяв, що для них, якщо надумають стати журналістами, він завжди даватиме інтерв’ю.

Тобто такої ситуації, яка є сьогодні, коли в міського голови Кременчука Малецького ворогів двоє: його кума, депутат Піддубна, та місцеві журналісти, від яких мер тікає далі чим очі бачать, - для них не буде.

Слід додати про користь цих 4-х місячних курсів журналістів, які утворені за принципом таких же курсів трактористів, які існували в 40-х роках при МТС.

І однакове в цих прикладах лише одне: головне - завести двигун і крутити руль. Далі воно само кудись та вивезе.

Але якщо бути серйозним, то мова про втрату підлітками часу.

Бо 29 чоловік ці курси пройшли, але на роботу журналістами зі своїми сертифікатами, роздрукованими на кольоровому принтері,  молоді люди не влаштуються.

Максимум, на що можуть розраховувати, – будуть писати коменти під постами критиків мера, за які невідомо ще, чи будуть їм платити.

Усе-таки кременчуцька організація «Молодіжний парламент» - це сучасна школа тролів, яка живе за рахунок податків, але це далеко не фабрика російських ботів в Ольгіно.

Більш реальне неофіційне  працевлаштування в цьому випадку – піврічна робота в агітаційній бригаді нардепа Шаповалова, під час якої доведеться видумувати аргументи на користь його обрання в парламент та разносити пенсіонерам пакети з гречкою.

Однак  така робота ненадовго, бо вибори в нас відбуваються раз на чотири роки.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1285 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1949 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0