Новини з 1996 року

З обласного бюджету планують виділити 8 млн грн на утилізацію батарейок та акумуляторів

Валерія Макряшина 14 грудня 2018 13:00 562 0

Сьогодні на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування депутати розглянули питання про затвердження обласної програми “Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019-2021 роки”.

Як прокоментував дане питання голова постійної комісії Ігор Горжій, ініціатива полягає в налагодженні правильної утилізації батарейок та ртутних ламп.

“Це перша екологічна ініціатива Полтавської області щодо утилізації батарейок та ламп. Про це ми говорили протягом року. За поданням голови обласної ради Олександра Біленького цю програму ми включили сьогодні в порядок денний. Тепер її виносимо на розгляд сесії”, – розповів Ігор Горжій.

У рамках реалізації даної програми в школах, супермаркетах та магазинах Полтавської області будуть спеціальні місця, куди люди приноситимуть батарейки. Потім спеціальний автомобіль збиратиме їх в одному місці. Коли назбирається значна кількість таких відходів, їх відвезуть на утилізацію до спеціалізованого львівського підприємства.

“Важливо, щоб лампи, батарейки та акумулятори, які мають шкідливі речовини, належно утилізувалися в нашій області. На цей захід буде виділено понад 8 млн грн з обласного бюджету. Думаю, що в цьому напрямку ми наведемо порядок”, – підсумував Ігор Горжій.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2477 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2502 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3739 0