Новини з 1996 року

З мешканців Кременчука незаконно брали подвійну оплату за гарячу воду, - Антимонопольний комітет

Андрій Михайленко 28 вересня 2016 12:30 1391 0

Про це офіційно повідомили представники Полтавського обласного відділення Антимонопольного комітету України.

Як пояснили, Кременчуцька філія ПАТ "Полтаваобленерго" стягувало зі споживачів завищену плату за послуги з централізованого постачання гарячої води.

За це антимонопольники виписали штраф у розмірі 68 тис. гривень та зобов'язали здійснити перерахунок стягнутої з листопада 2014 року плати за гарячу воду там, де будинки обладнані індивідуальними тепловими пунктами (бойлерами)  за період з листопада 2014 року по час надання послуги. 

Вказується, що мешканці будинків, які обладнані індивідуальними тепловими пунктами, фактично сплачують подвійну плату за постачання холодної води.

Зокрема, мешканці будинків сплачують за спожиту холодну воду безпосередньої надавачу послуг – КП «Кременчукводоканал» за загальнобудинковим лічильником.

При цьому Кременчуцькою філією ПАТ «Полтаваобленерго» до складу тарифу на послуги з централізованого постачання гарячої води також була включена вартість холодної води, яка використовується для надання послуг гарячого водопостачання, що призводить до подвійного обліку води.

В той же час ПАТ «Полтаваобленерго» жодним чином не обґрунтовує свої дії щодо стягнення зі споживачів у тарифі на послугу з централізованого постачання гарячої води вартості холодної води, за яку споживачі сплачують КП «Кременчукводоканал».  

 

«Фактично Філія (Кременчуцька філія ПАТ "Полтаваобленерго") надає послугу з централізованого постачання гарячої води, не маючи основного товару – води.

При цьому Філія неправомірно одержувала у складі тарифу на послуги з централізованого постачання гарячої води плату за холодну воду, витрати на придбання якої не несла.

В свою чергу, враховуючи, що «Полтававобленерго» в особі Кременчуцької філії є монополістом на ринку надання послуги з централізованого постачання гарячої води в територіальних межах м. Кременчука, де розташовані діючі мережі централізованого гарячого водопостачання ПАТ «Полтаваобленерго», у споживачів відсутня альтернатива отримання зазначених послуг від іншого суб’єкта господарювання», - так головний антимонопольник Полтавщини В.Оніщенко прокоментував ситуацію по тарифах на гарячу воду.

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаПолітика КременчукаКомунальні послугиКомунальні тарифиЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 136 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 227 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 251 0