Новини з 1996 року

З матюками. Директор КП «Міський сад» Дедюрін набуває популярності поряд з віце-мером з культури

Олександр Курилов 12 лютого 2019 15:35 409 0

Директор Кременчуцького комунального підприємства «Міський сад», активіст мордобою працівників комунального підприємства «Кременчукводоканал» Віталій Дедюрін закликає кременчужан іти й прибирати листя, бо весна настає.

Однак сам оприлюднений заклик не містить слів "будь ласка" чи "допоможіть", однак має наказову форму.

Директор Кременчуцького комунального підприємства «Міський сад» Віталій Дедюрін просить мешканців через коментарі у Facebook допомогти безкоштовною працею та прибрати Міський сад, навіть наказово, зі знаком оклику! Чи то не вистачає робочої сили, чи зекономити надумали, але в коментарях містяни обурені, пише з цього приводу громадський активіст Артем Марченко.

Звісно, що пан директор парку, а він є власником грамоти нашого мера за розвиток культури, може покрити своїх співрозмовників останніми матюкливими словами, як це ми чуємо в генделиках чи дешевих наливайках.

Відповідну інформацію для ЗМІ громадський активіст оприлюднив, а також розмістив скріншоти пана директора образливої форми, які той наставив у соцмережах

Слід додати, що в мерії слова чиновника поки що не коментували й восьмий заступник Кременчуцького міського голови з питань культури Руслан Проценко тримає в цій справі свою інтригу.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись