Новини з 1996 року

З Міського саду, скверу Бабаєва та бульвару Пушкіна нечисть вистрибувала хто куди

Марина Баніт 30 жовтня 2017 12:36 806 0

Учора молодь Кременчука не давала спокою, як вони про це заявляють самі, вампірам та чортам, які оселилися в парку "Міський сад", у сквері Бабаєва, на бульварі Пушкіна та на озері Гарячка.

За допомогою брутального заклику організатори збирали охочих на чортівню - святкування Хеллоуїна. Мабуть, заклик і відображав мету заходу.

"Переходь на світлий бік  і винищуй своїх вампірів у житті - тих нитиків і критиканів, які сидять на гілках і хезають на люд трудящий. Пробігаємо 5 км центром Кременчука, від Міського саду по скверу Бабаєва і бульвару Пушкіна, фінішуємо біля озера Гарячка. Цікавий нюанс - забіг костюмований. Приходь в образі, в якому ти будеш переслідувати "ряджених чортів", блідолицих вампірів та іншу нечисть. Забий осиковий кілок у свої лінощі!"

Кременчужани, які ставали свідками такого дійства у неділю, реагували по-різному. Хтось, розуміючи, що відбувається, наближався, щоб роздивитися ближче. А ось малі діти лякалися молодих людей, вбраних здебільшого в чорний одяг, з відповідним чорним гримом. Хтось казав, що це сатанинське свято, яке не можна святкувати нормальним людям. А інші не вбачають у святкуванні нічого іншого, ніж веселі пустощі і називають це корисним святом.

Звичайно, у Кременчук традиція святкувати день померлих прийшла нещодавно. Різні люди реагують по різному.  

Уже сьогодні в інтернеті з'явилися світлини з цього доволі моторошного заходу. 

Отже, чи звільниться директор з Міського саду, чи перестануть енний раз перекладати тротуарну плитку в сквері Бабаєва і чи знайдеться нарешті рішення з приводу того, що робити з безхатченками та необлаштованими фонтанами на бульварі Пушкіна - подивимося.

Але звичайно, краще було б, якби молодь не тільки символічно боролася з нечистою силою нашого міста, а й брала участь у економічно-політичному житті міста. Тоді вже точно жодній нечистій силі в місті не було б комфортно. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1068 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2065 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2685 0