Новини з 1996 року

З Міського саду, скверу Бабаєва та бульвару Пушкіна нечисть вистрибувала хто куди

Марина Баніт 30 жовтня 2017 12:36 684 0

Учора молодь Кременчука не давала спокою, як вони про це заявляють самі, вампірам та чортам, які оселилися в парку "Міський сад", у сквері Бабаєва, на бульварі Пушкіна та на озері Гарячка.

За допомогою брутального заклику організатори збирали охочих на чортівню - святкування Хеллоуїна. Мабуть, заклик і відображав мету заходу.

"Переходь на світлий бік  і винищуй своїх вампірів у житті - тих нитиків і критиканів, які сидять на гілках і хезають на люд трудящий. Пробігаємо 5 км центром Кременчука, від Міського саду по скверу Бабаєва і бульвару Пушкіна, фінішуємо біля озера Гарячка. Цікавий нюанс - забіг костюмований. Приходь в образі, в якому ти будеш переслідувати "ряджених чортів", блідолицих вампірів та іншу нечисть. Забий осиковий кілок у свої лінощі!"

Кременчужани, які ставали свідками такого дійства у неділю, реагували по-різному. Хтось, розуміючи, що відбувається, наближався, щоб роздивитися ближче. А ось малі діти лякалися молодих людей, вбраних здебільшого в чорний одяг, з відповідним чорним гримом. Хтось казав, що це сатанинське свято, яке не можна святкувати нормальним людям. А інші не вбачають у святкуванні нічого іншого, ніж веселі пустощі і називають це корисним святом.

Звичайно, у Кременчук традиція святкувати день померлих прийшла нещодавно. Різні люди реагують по різному.  

Уже сьогодні в інтернеті з'явилися світлини з цього доволі моторошного заходу. 

Отже, чи звільниться директор з Міського саду, чи перестануть енний раз перекладати тротуарну плитку в сквері Бабаєва і чи знайдеться нарешті рішення з приводу того, що робити з безхатченками та необлаштованими фонтанами на бульварі Пушкіна - подивимося.

Але звичайно, краще було б, якби молодь не тільки символічно боролася з нечистою силою нашого міста, а й брала участь у економічно-політичному житті міста. Тоді вже точно жодній нечистій силі в місті не було б комфортно. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1291 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1957 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2506 0