Новини з 1996 року

З квітня, але таємно і тихо. Коронавірус у хворих визначаємо у Полтаві. Область оплатила 100 тестів

Олександр Курилов 12 березня 2020 10:10 628 0

Полтавська обласна адміністрація заплатила за німецькі експрес-тести для визначення у хворих коронавірусу.

Усього закупили 100 експрес-тестів, вартість кожного – приблизно 200 євро, й повна сума, як і постачальник, не оприлюднюється. Про це повідомляють у Полтавській обласній державній адміністрації.

Тести закуплено через обласну клінічну інфекційну лікарню (не плутати з обласною лікарнею імені Скліфосовського), але надійдуть вони в область до кінця березня й не раніше, зазначено в повідомленні голови Полтавської обласної адміністрації Олега Синєгубова.

Інше, про що розповів керівник області, – в медичних закладах Полтавщини є 639 інфекційних ліжок, 241 з яких – боксовані. Крім того, є 98 окремих боксів для одномісного розміщення хворих.

Далі ж - просто питання. І головне з них – як до цього визначали на території Полтавщини діагноз хворого, якщо такі тести тільки привезуть до кінця березня?

А інше – чи знають в області справжню картину із захворюванням на коронавірус на сьогодні, якщо немає способу поставити хворому діагноз, крім як приблизний?

І, звісно, обласні керівники мали б заспокоїти людей - повідомити про кількість хворих, які лікуються сьогодні в стаціонарах області від ГРВІ, грипу та окремо - від запалення легень.

В іншому випадку – нам просто не розповідають про всю картину, яка, здається, в нас не дуже.

Не дуже, бо навіть на сайті Полтавського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України є інформація про ГРВІ та грип тільки за 1 березня, попри те, що сьогодні вже 12-е. 

І звісно, що в цій інформації нічого немає про кількість хворих, які проходять лікування в пульмонологічних віділеннях лікарень Полтавщини й не тільки в них.

Далі ж – нам просто не варто панікувати, бо ми нічого не знаємо, навіть елементарні речі в області та Кременчуці людям новий керівник Полтавщини не розповідає, тож сидимо на карантині далі.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1339 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2331 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2953 0