Новини з 1996 року

З Кременчука зроблять Бог знає що. Депутати міськради на сесії підтримали транспортний колапс у центрі

Олександр Курилов 01 липня 2016 10:23 1002 1

Надалі Кременчук стане містом жахливих будівельних контрастів, а його центральна частина буде спотворена новими будовами, які не влазять в жодні історичні рамки.

Згідно з рішенням місцевої влади, в центрі міста у нас на вулиці Театральній будуть приклади «архітектури» початку 19 сторіччя, натомість за сто метрів стоятимуть величезні хмарочоси, як данина місцевому бізнесу.

У підсумку ж до існуючих проблем обличчя Кременчука, якого по суті й так не було, додадуться нові.

Це вчорашня сесія міської ради й депутатське рішення про початок робіт зі спорудження у центрі Кременчука двох 26-поверхових будинків.

«Свічки» ставитимуть на вулиці Першотравневій, на території поруч з триповерховим  «Промінвестбанком» та 5-им корпусом Кременчуцького університету.

Таким є вчорашнє рішення сесії міськради й пояснення міського голови Кременчука Віталія Малецького, що громадське обговорення з приводу цього проекту відбулося, а всі відповідні креслення та схеми є у Кременчуцької міськради.

Насправді ж, на сайті міської ради з цього приводу є лише оголошення про майбутнє громадське обговорення, яке вже пройшло невідомо де й невідомо хто в ньому брав участь.

Втім, за прийнятим депутатами міськради рішенням, такі два хмарочоси, які своїм виглядом спотворюватимуть центральну частину Кременчука, буде споруджено.

Саме інженерне рішення з цього приводу цікаве – під 26-поверховими будинками також планується спорудити паркінг для авто мешканців, з якого громадяни зможуть виїжджати на вулиці Першотравневу й Театральну, посилюючи при цьому транспортне навантаження на центр міста.

Загалом, прийняте рішення й реакція людей на те, що робитимуть чиновники без обговорення з мешканцями, - зрозуміла.

«Сам живу в центрі й думаємо, що, можливо, час збирати підписи громадян, аби таке будівництво не починалося взагалі. Причина несприйняття - серед усіх негараздів, які будуть, з’являться транспортні пробки», - зазначає «Програмі плюс» депутат міськради від партії «Укроп» Олександр Кальченко.

Про що слід додати – саме будівництво таких свічок неможливе без появи у Кременчуці спеціальних пожежних автомобілів, якими можна у випадку пожежі проводити евакуацію людей з верхніх поверхів багатоповерхівок.

Тож початок робіт – справа явно не цього року, а щонайменше – наступного.

Для бізнесменів і того ж Валерія Моцаря новий проект є привабливим, але що буде з зовнішнім виглядом  міста після таких контрастів  - на це запитання відповідь знають лише в управлінні міської архітектури.

А от саме з цим – з міськими архітекторами - Кременчуку не щастить вже три десятки років поспіль.    

 

Теги: Кременчуцька міська рада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Геннадій 01.07.2016 12:23

Та нічого страшного в тому немає..Тільки ж місце,де ця недолуга кременчуцька влада хоче дати дозвіл будувати багатоповерхівки більше підходить для відпочинку кременчужан...Одні дібілоїди зробили на цьому місці базар,перекривши всі підходи до центрального пляжу,інші дозволили на пляжі будувати ресторан(я про Ахтамар з його димом від шашликів)...Ні одному дебілу від влади не прийде думка,що вже потрібно,хоча б поки що в центральній частині міста,зносити всі ці хрущбовські маласімєйки і пятиетажкі,доки не почали гибнуть люди під їхніми руїнами...Ставиться умова будівельникам,які хочуть отримати дозвіл на будівництво комерційного житла,що зносиш оцей і оцей будинок і будуєш свій комерційний будинок і один соціальний будинок.І той забудівельник ,який погоджується на це повинен отримувати якісь додаткові преференції,які можуть обговорюватись додатково.

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1275 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1942 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2492 0