Новини з 1996 року

З гори машини падають, під горою застрягають. Без світла та у смітті - життя с. Чечелево. Фоторепортаж

Марина Баніт 03 квітня 2017 16:54 1116 0

До "Програми Плюс" звернулися мешканці Кременчуцького району. В паспорті у них записано, що вони мешканці села Чечелеве. Але за іншими даними їх відносять до села Підгірне.

Автори звернення надали неймовірно багатомовні фотографії про те, з якими проблемами стикаються щоденно жителі вулиці Чкалова, що паралельна залізничній колії. Поїзди проходять за кілька метрів біля їхніх домівок.

У селі Чечелеве, за кінцевою зупинкою маршруту автобусів №9, будинки з парною нумерацією йдуть вздовж траси, а з непарною нумерацією відмежовуються залізничною колією.

Тож щоб людям пішки перейти дорогу, дістатися зупинки чи сходити в магазин, треба йти через круту гору або через колію, або під колією через бетонну арку.

У випадку, якщо треба їхати машиною, то лишається два шляхи – під аркою або через гору.

Проблема в тому, що гора надто крута, дорога не заасфальтована, через колію йти небезпечно, а під аркою підводні води утворюють озеро – безпечного проходу немає.

Також вулиця взагалі не освітлена. Непроглядна темрява охоплює селище так, наче люди живуть не в цивілізованому світі, а десь у лісі.

Звернутися до редакції "Програми Плюс" людей змусили два останні досить неприпустимі випадки.

Чоловік з дружиною намагався заїхати додому автомобілем через гору, як це робить зазвичай, коли арка заповнена снігом або водою з підземних джерел. Тож коли вони виїхали на гору, автомобіль злетів звідти в кювет і перекинувся колесами вгору. Люди лишилися живі, дякувати Богу.  

Іншого разу вже з острахом намагалися оминати гору, але застрягли у багнюці. Замість того, щоб потрапити на роботу, прийшлося півдня витягувати автомобіль.

Автори звернення розповіли, що кілька років тому вже зверталися письмово з цього приводу до місцевого депутата Більчича. Згодом звернулися до голови Білецьківської сільради Самойлюк. Кажуть, що перед виборами представники влади попіарилися - приїхали, трохи щебенем припудрили ямки. Той щебінь розмело за кілька днів.

Також уздовж колії та в прихованих місцях постійно хизуються купи сміття. Це окреме стихійне лихо, яке потребує вирішення.

Тож мешканці Кременчуцького району вирішили звернутися до влади через засоби масової інформації. Вони просять зробити пішохідний та автомобільний перехід через залізничну колію, який буде безпечним для життя, здоров’я та майна. Також просять вирішити питання з освітленням та прибиранням сміття.

 

 

Теги: Звернення місцевих жителів

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1566 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1903 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2272 0