Новини з 1996 року

З факелами й наодинці. Кременчуцькі свободівці не приєднаються 1 січня до місцевих «патріотів»

Олександр Курилов 30 грудня 2015 17:00 806 0

Представники міської організації ВО «Свобода» не приєднаються до місцевих активістів партії «Патріот», які 1 січня проводитимуть марш по вулиці Леніна на честь дня народження засновника ОУН Степана Бандери.

Останнім доведеться йти самим з факелами по вулиці у кількості до 30 осіб.

Причини такого рішення як моральні, так і фізичні, повідомив «Програмі плюс» керівник міської організації партії «Свобода» Костянтин Красовський.

«Вся справа в тому, що 1 січня ми будемо у столиці, де проходитиме Всеукраїнський марш з нагоди дня народження Степана Бандери.

Але навіть якби ми не поїхали у Київ, то все одно на цьому марші, який організовують Савченко та Галата (обох їх свого часу «попросили» піти зі «Свободи». - Авт.), нас би не було», - зазначив співрозмовник.

Про що слід додати – найбільш імовірно, поряд з кременчуцькими «патріотами» також не буде й представників місцевого «Правого сектора».

Останні не так давно «спілкувалися» з тими ж представниками міського «патріота» в сесійній залі обласної ради під час виборів голови облради.

У тому спілкуванні мова йшла про участь пана Савченка в агітації за бізнесмена Холода й відповідні дії «Правого сектора», представники якого виступали категорично проти такого балотування.

 

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2557 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3024 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3462 0