Новини з 1996 року

З економією на дітях? У Кременчуці визначилися з постачальником харчування в міські лікарні

Валерія Макряшина 18 січня 2020 11:30 2186 0

Управління охорони здоров'я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області вже обрало переможця - фірму, яка буде займатися харчуванням пацієнтів у лікувально-профілактичних закладах нашого міста. 

Згідно з інформацією, яка оприлюднена на сайті відкритих закупівель Prozorro, переможцем стала київська фірма "Понтем.УА", з якою, зазначимо, було чимало проблем, але вона запропонувала ціну меншу на 240 гривень ніж конкурент - одеське ТОВ "Торгова компанія Абсолют" й тому отримала бажаний підряд. Вже втретє. 

 

 

Зазначимо, що наше міське управління охорони здоров'я запропонувало за кейтерингові послуги 11 мільйонів 253 тисячі 356,40 гривень із міського бюджету. Як бачимо, "скинули" обидві фірми в боротьбі за перемогу не дуже багато. І так як різниця в ціні не надто велика - давайте подивимося меню. 

"Програма Плюс" порівняла два типових двотижневих меню для дітей у віці від 3 до 6 років, яке представили обидві фірми на тендері. Істотної різниці в них немає. Однакові норми виходу готової продукції - 150 грам супу, 5 грам вершкового масла, 50 грам хлібу тощо. 

Але. Одеська фірма додала в своє меню для малечі фрукти на сніданок і сир. Трішки вища у цієї фірми й енергетична цінність готової продукції - 1864 ккал, тоді як у фірми "Понтем. УА" калорійність усього меню дорівнює 1790 ккал. 

 

"Понтем. УА". Приблизне меню для дітей від 3 до 6 років. 

ТОВ "Торгова компанія Абсолют". Приблизне меню для дітей від 3 до 6 років. 

 

Термін договору, згідно тендерної документації, яку подало управління - до 31 грудня 2020-го року. Тобто весь рік фірма "Понтем.УА" годуватиме хворих маленьких та дорослих пацієнтів усіх лікарень Кременчука. 

Зазначимо, що фірма "Понтем.УА" - це фірма з сумнівною репутацією.  У 2018-му році в депутатів Кременчуцької міської ради було багато претензій до неї. Незадоволені вони були і якістю харчування, і організацією. Було навіть створено спеціальну робочу групу, під керівництвом Ольги Усанової, яка відповідає у Кременчуці за медицину. Але великих недоліків ця робоча група тоді не побачила, мовляв все в лікарнях міста з харчуванням супер і фірма старається. 

Тоді як у Кременчуці все з цим харчуванням супер і фірма "Понтем.УА" старається, в інших областях України, освітні та медичні заклади один за одним відмовлялися від послуг цієї ж фірми, бо послуги якісними не були. Ця фірма за три роки свого існування отримала більше 90 підрядів, при цьому неодноразово опинялася в центрі скандалів, пов'язаних з організацією харчування в навчальних закладах столиці й не тільки. 

P.S Згідно з тендерним замовленням, фірма-переможець повинна мати в своєму штаті технолога та під час транспортування готової їжі повинна використовувати термоси й ізотермічні контейнери, які щільно закриваються кришкою, а не каструлі з радянських часів та чайники обмотані рушником. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 690 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1105 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1554 0