Новини з 1996 року

З Днем Святого Миколая привітали вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації ФОТО

Ксенія Омельченко 19 грудня 2016 11:15 844 0

19 грудня міський голова Віталій Малецький разом зі своїм заступником Ольгою Усановою, керівником апарату міського голови Світланою Пищитою, волонтерами Молодіжного Парламенту Кременчука, депутатом Полтавської обласної ради Наталею Макарушею, депутатом Кременчуцької міської ради Олександром Кальченком, представниками правоохоронних структур міста  завітали до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Автозаводського району, щоб привітати вихованців закладу з Днем Святого Миколая та наступаючими Новорічними святами. На сьогоднішній день у цій  соціальній установі перебувають 23 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
 
Міський голова Віталій Малецький побажав, щоб наступного року всі найзаповітніші мрії дітей, які наразі з різних причин тимчасово проживають у притулку, збулися, щоб повернулися в свої родини та відчули тепло сердець люблячих їх рідних людей. А в дні відзначення Новорічних і Різдвяних свят принесли дітям багато подарунків, сюрпризів та незабутні спогади.
 
19 грудня для вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей став насправді днем здійснення мрій і бажань. Цього дня кожен із них отримав подарунки від Святого Миколая, замовлені ними особисто під час Марафону написання листів. Доставили їх волонтери Молодіжного Парламенту, які протягом кількох тижнів  працювали, аби здійснити мрії кременчуцької дітвори, яка в силу певних обставин  опинилася в складних життєвих обставинах.
Керівник міста у подарунок із нагоди Дня Святого Миколая вручив закладу «IDEAPAT», який буде дуже корисним дітям, адже відкриє нові можливості для отримання нових знань, урізноманітнить їхній відпочинок. Ще багато різних подарунків і цікавих речей було передано колективу соціальної установи від гостей свята.
Святкова програма заходу була організована силами волонтерів Молодіжного Парламенту Кременчука та артистами з числа вихованців, які тимчасово проживають у  Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

За матеріалами Кременчуцької міської ради

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 477 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1207 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 905 0