Новини з 1996 року

З днем незалежності Америки вітали, порядок дня сесії затвердили. Депутати міськради позасідали

Олександр Курилов 04 липня 2017 18:30 513 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький та голови депутатських комісій сьогодні на засіданні президії міськради затвердили порядок денний чергового сесійного засідання, яке мер проведе 20 липня.

Отже, всього на засіданні депутати планують розглянути 33 питання та  інвестиційну програму «Полтаваобленерго» про встановлення лічильників.

Щодо самих питань, то найбільш актуальні з них – збільшення штату міськвиконкому на 30 осіб, перегляд міського бюджету, який перевиконано за півріччя на 8 мільйонів гривень, виділення 1 млн. грн. на захист інформаційних мереж міськвиконкому та правоохоронців.

Втім це не всі актуальні питання, обговорення яких тривало у жорсткому режимі, коли мер Віталій Малецький вітав свою куму, депутата міськради Оксану Піддубну, з днем незалежності США, а інші присутні депутати кричали й кожен про щось своє.

Про що теж згадували – це про засилля комунальних підприємств, створених при кожному міському  парку, в кожному з яких є директор, заступник директора, бухгалтер…

Інше, серед того, що затверджено, – це земельні питання: розподіл та надання земельних ділянок в оренду.

Усі ці питання репортери «Програми плюс» розпишуть і до читачів рішення, які планується нашими депутатами прийняти, – доведуть.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 146 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 231 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 256 0