Новини з 1996 року

З ДЕПУТАТАМИ НЕ ВИЙШЛО, АЛЕ З ЖУРНАЛІСТАМИ ТК «ВІЗИТ» ПРОЙДЕ. У Кременчуці рятують 6-у хвилю мобілізації

kurilov 07 серпня 2015 11:15 1635 0

Кременчуцький міський військовий комісаріат, в якому, за останніми оприлюдненими цифрами,  план шостої хвилі мобілізації провалено вщент – виконання плану 25 відсотків, придумали вихід.  І новий план порятунку мобілізації такий. Міський військовий комісаріат призве у шосту хвилю мобілізації журналістів телекомпанії «Візит».

Шанси призвати репортерів з телекамерами – у кременчуцького військового комісара високі,  і, як на автора, міська  медицина встановить для кожного репортера діагноз – до «служби придатний».

Про те, що у міського військового комісара є проблеми з набором у ЗСУ,  говорили сьогодні на нараді у виконкомі й, за словами представника військового відомства, найбільші такі проблеми з журналістами телекомпанії «Візит».

Тож можна очікувати, що незабаром Кременчуцький військкомат, де так і не змогли призвати до лав ЗСУ жодного чиновника чи депутата, яких у нас 130, реалізує свій новий план дуже швидко.

Єдине, що може стати на заваді в цьому випадку, – на ТК «Візит», з якого в армію пішли добровольцями у 5-у хвилю призову  оператор ефіру Леонід Харченко та репортер «Програми плюс» Віктор Крук, залишилися самі дівчата. 

Як з цим бути й коли до війська погукають головного редактора «Візиту» Анну Плаксій або журналістів Оксану Цокур, Роксолану Гирилюк чи Альону Івко, Тетяну Попругу, Яну Немченко, Юлію Лавренко, Вікторію Загорулько чи іншу дівчину (чоловіків серед репортерів немає) … – поки що не зовсім зрозуміло.

Втім і тут можна шукати варіанти. Зокрема, в армію можна забрати оператора ТК «Візит» Григорія, якому вже виповнилося 57 років. Також у запасі ще є репортер «Програми плюс» Юрій Сіора, якому за 60 років, або на крайній випадок – є ще не пенсіонер, автор цієї новини.

Загалом цікава тема – виконання шостої хвилі мобілізації у Кременчуці й з цього приводу міський військовий комісаріат просить чиновників виконкому провести нараду.

Якими будуть рішення цього зібрання – не повідомляється. У свою чергу  автор цієї новини на армійську нараду, яка навряд чи буде закритою, бо закривати вже нічого, -  прийде.

Про що варто додати  - на Полтавщині виконання плану мобілізації складає 40 відсотків, що значно краще, ніж у Кременчуці, і якщо для порятунку нашого міста потрібні в армії журналісти, то принаймні двоє з них – Олександр Курилов та Юрій Сіора на службу йти готові. А що робити, якщо іншого виходу немає?

О.Курилов

Теги: Журналист Кременчуг

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись