Новини з 1996 року

З дітей за один предмет пробного ЗНО здеруть по 120 гривень

Юлія Билина 21 грудня 2016 14:41 788 0

Зареєструватися можна на два предмети. А ще учасникам з інших міст доведеться заплатити за проїзд до Кременчука.

Вартість участі у пробній сесії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) зростає з кожним роком. Цьогоріч за один предмет батькам учнів доведеться викласти уже по 120 гривень. А спробувати скласти можна два предмети: українську  мову, що є обов'язковим випускним екзаменом, та одну з дисципін за вибором випускника школи. 

Участь у пробному ЗНО не є обов'язковою, але багато дітей намагаються пройти його, аби розуміти, чого чекати на тестуванні, яке проводитиметься по завершенні навчального року. 

Як відомо, Центр оцінювання якості освіти (ЦОЯО) розбив усю Україну на регіони. Тож спробувати себе на пробному тестуванні кременчужани та мешканці сусідніх районів зможуть на пунктах, які організує Харківський регіональний центр ОЯО. І якщо в Кременчуці такі пункти зазвичай відкривають (чи будуть вони організовані цього року, нам представники ЦОЯО відповісти не змогли, пообіцявши надати роз'яснення з понеділка-вівторка, але, найімовірніше, 3-4 центри у нас таки відкриють), то в менших населених пунктах, таких як сусіднє містечко Горішні Плавні чи смт Козельщина, - пунктів немає. І дітям доводиться їхати до Кременчука. Що вже говорити про села... Тож до плати за участь у пробному ЗНО додаться ще вартість квитка до Кременчука (чи іншого міста) й назад.

Реєстрація на участь у пробному ЗНО почнеться уже з 10 січня 2017 року. А самі пробні іспити заплановані на квітень.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1604 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1684 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1599 0