Новини з 1996 року

З антивакцинниками – жорстко. Голова Полтавської ОДА назвав аутсайдерів та повідомив, що на них чекає

Артем Кузьменко 13 вересня 2021 10:00 627 0

Сьогодні, 13 вересня, в Полтаві провели апаратну нараду. На ній був присутній голова Полтавської обласної держадміністрації, який доповів про те, як триває вакцинальна кампанія в закладах освіти області, а також про тих, хто вакцинуватися не збирається.

Олег Синєгубов повідомив, що якби Україна минулого тижня все ж почала розподіл на кольори, то деякі громади (або навіть ціла область) стали б жовтими. Це означає, що заклади освіти перейшли б на дистанційне навчання.

Голова ОДА продовжив свою доповідь, заговоривши про тих, хто пасе задніх у вакцинації: «У нас найгірша ситуація в наступних громадах, де кількість вакцинованих мінімум однією дозою працівників садочків, шкіл і позашкілля навіть менше половини. Це Новооржицька, Оржицька, Хорольська, Чорнухинська, Білицька, Великорублівська, Мартинівська, Новоселівська, Скороходівська та Кобеляцька. З чим я вас, умовно кажучи, і вітаю».

«Розмови» з цими громадами проходитимуть таким чином – якщо там покращаться показники вакцинації, вони отримуватимуть допомогу від області в розв’язанні тих чи інших проблем.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 230 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 190 0
Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 403 0