Новини з 1996 року

З 21 ВЕРЕСНЯ. ЗАЯВИ ДО КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ПОЛІЦІЇ. Чиновники міськвиконкому контролювали б, але...

Олександр Курилов 03 вересня 2015 12:20 1892 0

У Кременчуці таки буде поліція, яку почнуть створювати за два тижні. А хто саме її створюватиме – не знають. Одна з думок - створенням нової кременчуцької поліції у місті займатимуться ті ж самі кадри, що й завжди.  Зокрема, прийматимуть заяви на вступ до поліції психологи, які працюють у міському управлінні освіти (керівник Геннадій Москалик) та партійні кадри віце-мера Кременчука Віталія Малецького.

А ще у створенні нової поліції у нас братиме участь управління благоустрою міськвиконкому (керівник Сергій Гаріфов) та двоє керівників райрад - Крюківської та Автозаводської.

Це нарада у міськвиконкомі Кременчука сьогодні, тема якої – створення у нашому місті поліції й присутні на зібранні наші чиновники. При погляді на них перша думка репортера – поліції у нас уже немає, а корумпованість її вже зашкалює. Втім усе не так.

Поліція, в яку можна буде подавати заяву на вступ з 21 вересня, у Кременчуці буде. Єдине, що в мерії хочуть, – аби її чиновники приймали на першому етапі заяви від тих, хто побажає в ній служити. Прийматимуть ці заяви від бажаючих психологи міськвиконкому, які будуть вести співбесіди. (Вочевидь, запитуватимуть: поважають батьків нашого міста (міськвиконком) майбутні поліцейські чи ні? – авт.) Втім це лише бажання.

Насправді, все буде інакше й наших чиновників  до цієї справи не допустять. Формуванням поліції, кадровим відбором, проведенням екзаменів займатимуться спеціальні фахівці.

Заяви від бажаючих стати поліцейськими прийматимуть як від кременчужан, так і від мешканців Світловодська та сусідніх районів. Вікове обмеження – тому,  хто подає заяву, має бути до 35 років. Якщо працівник діючої міліції вже перейшов за цю вікову межу, то це питання вирішується у столиці. 

Отже, набір у поліцію Кременчука, яка замінить батальйон патрульно-постової служби (100 міліціонерів) та ДАІ, триватиме 20 днів. Усього буде набрано 200 поліцейських. Також очікується, що заяв на вступ надійде з 15-20 тисяч, після відбору конкурсантів залишиться до 5 тисяч. Однак на навчання, яке проводитимуть у місті і яке триватиме 3 місяці, дійде 200 бажаючих.

Про що слід додати – управління благоустрою виконкому зробить спеціальний біг-борд з відповідною інформацією про прийом заяв у поліцію.

Самі ж заяви, швидше за все, збиратимуть у спеціальній аудиторії в КНУ імені Остроградського або в Міському Палаці культури. Також буде відкрито спеціальну інформаційну лінію з телефоном 0-800…

Також у відповідності до інформації начальника міського відділу внутрішніх справ Дениса Захарченка, значення, хто подає заявуи: хлопець чи дівчина – немає. Для тих, хто залишиться, буде навчання й екзамени з фізичної підготовки теж.

Останнє –  про заробітну плату у майбутніх кременчуцьких поліцейських. Про неї ні у міськвиконкомі, ні в міській міліції нічого не знають.

 

 

 

Теги: Поліція КременчукаМВСРеформаРезонанс Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 349 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 364 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 409 0