Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

З 2017 року студенти можуть отримувати стипендії за іншою системою

Віктор Крук 11 серпня 2016 10:15 1403 0

Міністр фінансів Олександр Данилюк впевнений у переході на нову систему виплати стипендій студентам з 2017 року. Про це він повідомив на YouTube-каналі Мінфіну.

Міністерство фінансів України пропонує з 2017 року розділити студентські стипендії на академічні та соціальні. При цьому академічні буде отримувати обмежена кількість студентів, а соціальні — незахищені категорії студентів.
«У рамках підготовки бюджету 2017 року ми досягнемо згоди з Міносвіти та Мінсоцполітики щодо запровадження даної політики. Цей механізм є справедливим», — сказав міністр.

При цьому він зазначив, що Міністерство фінансів не має повноважень скасовувати стипендії.

«Ми запропонували Міністерству освіти і Міністерству соціальної політики перейти на європейську практику, коли стипендії не сплачуються всім, а діляться на дві складові. Академічні стипендії для обмеженої кількості студентів, як інструмент мотивації для того, щоб краще вчитися. Друга складова — соціальна — це стипендія, яка є соціальною підтримкою тих студентів, які найменш соціально захищені», — підкреслив міністр.

Згідно з інформацією Міносвіти, Мінфін пропонує залишити стипендії тільки для учнів і студентів з числа дітей-сиріт, дітей-інвалідів I-III групи, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям", а також для аспірантів і докторантів.

У Міністерстві освіти запевняють, що не підтримують цю ініціативу Мінфіну.

Теги: 2986

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 806 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1496 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1501 0