Новини з 1996 року

З 10 метрів – 30. У виконкомі міркують, як зробити представників бізнесу помічниками комунальників

Олександр Курилов 29 лютого 2016 17:54 966 0

Підприємці Кременчука таки будуть відповідальними за санітарний стан території навколо своїх закладів (30-метрова зона), однак пощастить тому, чий магазин розташований біля дороги. В такому випадку слід буде прибирати виділену територію до бордюрного каменю.

Це у міськвиконкомі сьогодні відбулася чергова нарада з приводу розподілу міських територій і закріплення підприємців за прибиранням сміття, снігу...

За намірами чиновників (ініціатор – перший заступник мера Володимир Пелипенко), представникам бізнесу напишуть додаткові угоди, аби збільшити обсяги їхньої опіки над земельними ділянками.

Уже відомо також, що підприємству, у якого площі для прибирання буде недостатньо, «нарізатимуть» іншу ділянку міської землі, яку теж можна буде прибирати.

Втім не все так просто.

На думку керівника управління розвитку підприємництва Людмили Жорняк, у такому випадку має бути регуляторний акт, який ще потрібно затвердити на сесії міськради.  

За словами самого першого віце-мера Кременчука, відповідна програма з цього приводу ще буде винесена на розгляд мешканців міста.

Єдина проблема в цьому випадку – це сам розподіл території для прибирання й для такого у мерії міркують, як усе краще зробити.

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 732 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 894 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1252 0