Новини з 1996 року

ЮРІЙ – НЕ БІЙСЯ ГЕЇВ, АЛЕ ВІДПУСТИ ЛЮДЕЙ НА СВОБОДУ. Завтра - голосування за безвізовий режим

Олександр Курилов 09 листопад 2015 14:17 856 0

У Верховній Раді України завтра один з найбільш відповідальних моментів  роботи нардепів – голосування за безвізовий режим. Зокрема, голосування стосується одного закону й однієї поправки до Трудового  кодексу. За поправкою, у цьому документі має бути прописана неможливість ущемлення прав геїв під час їхнього прийняття на роботу.

Поряд з цими законами є й інші, які мають бути розглянуті до 15 грудня. Але ці два – наші нардепи розглядатимуть завтра.

Достеменно відомо, що ці два закони, які потрібні для скасування безвізового режиму й вільного доступу громадян України, першого разу наш нардеп від Кременчука Юрій Шаповалов не підтримав.

Чому не підтримав – нардеп не пояснював, тож версій з цього приводу дві. Перша – кременчуцький нардеп боїться геїв, яких у Кременчуці ніколи не було.

Натомість друга версія більш правдива – у самого Юрія Шаповалова є мультивіза для можливосте перетину кордону, якої у пересічних кременчужан немає й ніколи не буде, а питання якихось виборців нашому нардепу не цікаві.

Про що слід додати – репортер зателефонував декільком партійним лідерам нашого міста з проханням теж звернутися до нашого нардепа, аби він урешті-решт підтримав безвізовий режим.

Втім єдине, що почув у відповідь, – такого нардепа як Шаповалов слід давно вигнати мітлою, щоб і слід після нього стерся, а не про щось просити.

Звідси і питання: просити у нардепа Шаповалова, аби він підтримав безвізовий режим, чи ні?

Як на репортера, просити на колінах, можливо, у цій справі й не варто, але нагадати Юрію Шаповалову, щоб він завтра проголосував за лібералізацію відносин України та Європи – потрібно.

Тож нагадування від репортера таке.

Пане нардеп Юрію Шаповалов, у вас завтра в парламенті цікаве голосування про відміну візового режиму.

Першого разу ви цей закон не підтримали. Тож прохання – підтримайте, будь ласка, цей закон і заради Бога – не бійтеся геїв, яких у нас немає.

Геї, до речі, вони десь там і їх боятися не варто. Тим більше, що у вашу приймальню на вулиці Красіна вони точно не прийдуть, а люди з камінням та   вимогами віддати їм їхній безвізовий режим  прийти можуть.

Тож, пане нардеп Юрій Шаповалов, – підтримайте євроінтеграційні закони або віддайте кременчужанам свою мультивізу. Будь ласка.

 

Теги: Безвізовий режимЮрій Шаповалов

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись