Юна кременчуцька дзюдоїстка здобула бронзу на Чемпіонаті України

Катерина Синьова 17 лютого 2020 17:20 188 0

У Дніпрі 13-14 лютого пройшов Чемпіонат України серед юніорів та юніорок до 21 року.

Про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбуку «Кремень Дзюдо».

Загалом змагалися 345 учасників 2000-2005 років народження з 23 регіонів країни. Серед них кременчужанка, дзюдоїстка СК "Кремень Дзюдо" Поліна Мусіхіна посіла 3 місце і здобула бронзову медаль.

Спортсмени виборювали звання чемпіонів у 14 вагових категоріях (по 7 у юніорів та юніорок), а також місце у складі збірної команди для участі у відбіркових турнірах.

Головна мета - медалі юніорського чемпіонату Європи, що відбудеться 3-6 вересня у Люксембурзі.

Дзюдоїсти Полтавської області вдало виступили на цьому чемпіонаті та посіли 6 загальнокомандне місце.