Новини з 1996 року

Юні кременчужани стали призерами турніру з плавання серед осіб з інвалідністю

Ксенія Омельченко 13 лютого 2018 09:27 192 0

П'ятеро вихованців КДЮСШ взяли участь у Відкритому обласному турнірі з плавання на призи Героя України, ЗМСУ Віктора Смирнова серед дітей з інвалідністю. Проходив турнір з 10 по 11 лютого в місті Слов'янську Донецької області.

Разом з кременчужанами у вікових категоріях 2001-2002 р.н. і 2003 р.н. та молодші брали участь спортсмени з різних обласних центрів України – Запоріжжя, Полтави, Луганська, Харкова, Рівного, Луцька та Києва. Всього 130 учасників.

Команду нашого міста в складі ГО «На крилах надії України» (керівник Кууск К.) представили вихованці КДЮСШ №1 – Хилимендик Софія, Панцюк Кирило, Близнюк Євгеній (ОРА), Сухенко Єлизавета (ЗІР), Різник Микола (СЛУХ).

Наші юні спортсмени змагалися на дистанціях 50 метрів вільним стилем; 50 метрів брасом; 50 метрів на спині; 100 метрів брасом, на спині та вільним стилем.

У результаті юними кременчужанами завойовано 4 золоті медалі, 1 срібна і 2 бронзові.

Варто зазначити, що наймолодший спортсмен цих змагань Різник Микола (2009 р.н.) був нагороджений ще й особистою нагородою Героя України Віктора Смирнова.

Зазначимо, що попереду в наших плавців - насичений спортивний сезон, який завершиться всеукраїнською спартакіадою «Повір у себе» (у квітні) та Чемпіонатом України (у травні). Тож побажаємо їм успіхів, завжди перемагати і ніколи не здаватися!

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись