Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Юні кременчужани підробляють грошенят у "Міському саду", а їх ще й фотографують за це

Марина Баніт 07 червня 2017 12:40 787 0

Кременчуцькі підлітки мають змогу підзаробити грошей. У «Міському саду» діти заробляють гроші, перебуваючи на свіжому повітрі та при цьому роблячи добру справу для мешканців міста – турбуючись про паркову рослинність. При цьому підліткам забезпечили безкоштовну фотосесію.

Про це на своїй сторінці написав начальник парку Віталій Дедюрін. Він додав декілька фото, на якому видно, як два хлопці зі шлангом поливають дерева.

  «Сегодня в Городском саду очень насыщенный день. Хотелось отметить, что работники сада не только борются с "онижедети" и их покровителями типа «тети», но и прививают любовь к труду, к чистоте и порядку с раннего возраста.

Так как  в старые времена было принятосчитать вторник и четверг «рыбными днями», так и в Городском саду принято считать рыбными, точнее, «водными» эти дни. Сегодня у нас полив. Спасибо Кременчугскому городскому центру социальных служб для семьи, детей и молодежи. Где детки работают на общественных оплачиваемых работах для учащейся и студенческой молодежи во время летних каникул и в свободное от учебы время.»

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 73 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 967 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1674 0