Юні футболісти Кременчука привезли з турніру бронзові нагороди. ФОТО

Катерина Синьова 12 липня 2020 11:15 221 0

З 6 до 8 липня у Чернігові відбувся відкритий турнір з футболу, в якому брали участь юнаки 2008 року народження. Серед учасників були й кременчужани. Вихованці тренера Антона Диндікова «Кремінь» 2008 р.н. завоювали бронзові нагороди турніру.

Про це повідомляє пресслужба футбольної команди «Кремінь».

Участь у турнірі взяли 6 команд: «Десна» (Чернігів), «Атлет» (Київ), ДЮСШ-26 (Київ), «Кремінь» (Кременчук), «Прем’єр-Нива» (Вінниця), «Десна-2007» (Чернігів).

Тренер «Кременя» Антон Диндіков розповів, що команди на турнірі були дуже сильні. Після відновлення змагань його хлопці виглядали непогано. Навіть в тих іграх, в яких вони поступилися. Загалом від змагань та самої гри його вихованців у тренера були лише позитивні враження.

Для команди це перші тренування після тривалої паузи змушеної карантином. Хлопці за ці кілька місяців тренувалися онлайн через конференцію zoom, а з початку червня вийшли на поле разом. З середини червня команда безпосередньо готувалася до цього турніру.

Як зазначають, у «Кременя» кращим став нападник Кирило Кійло.

За підсумками турніру перемогли юнаки з команди «Атлет», на другому місці – ДЮСШ-26, і бронзовий призер – «Кремінь».

Молоді футболісти отримали заряд позитивної енергії, кубки, медалі та подарунки.