Новини з 1996 року

Йдуть в депутати колонами. Чиновники і депутати Кременчука в списках для висування. Прізвища

Олександр Курилов 24 вересня 2020 15:15 547 0

Золота «молодь» Кременчуцького виконкому виходить на дорогу

Мер Кременчука Віталій Малецький та його підлеглі, які живуть за рахунок наших податків, візьмуть найактивнішу участь у чергових виборах до Кременчуцької міськради.

І такі висновки – з уже зареєстрованих списків двох міських партійних осередків, які протягом останніх 5 років рулять у прямому розумінні нашим містом та його жителями.

Мова про передвиборчі списки місцевих осередків «Батьківщини» та «За майбутнє», що в нас наближена до олігарха Коломойського.

Відповідне затвердження цих списків відбулося вчора, а сьогодні - просто висновки.

Перший такий – висуванці від міського осередку партії мера Малецького за рангом набагато вищі всіх можливих конкурентів – найбільш рівні серед рівних.

Й про це нам говорять їхні посади.

Посади ж такі – якщо не нинішній депутат міськради, то обов’язково директор, керівник, але не просто керівник, а управління. А ще в списку – спеціалісти всього, але не просто спеціалісти, а головні.  

Тож у списку партійного осередку, в якому наш міський голова виступає першим, наступним іде головний помічник нардепа Шаповалова – Бокован.

За ним - начальник юридичного управління виконкому Мирошніченко та дружина восьмого заступника нашого мера – Проценко.

Але це не все. Тут ми ще бачимо Мирошніченко Кристину, радника міського голови.

Список золотих чиновників, всього 18 осіб, - достойний уваги. Бо така кількість керівників управлінь, начальників підрозділів, представників управлінь, які йдуть захищати виборців, – справді вражає.

Заступник завгоспа допоможе меру Малецькому

А це друга колона висуванців нашого ж виконкому, але назва її – висуванці від міського осередку олігархічної «Батьківщини».

Й тут теж цікаві прізвища працівників нашої мерії та знайомих депутатів, але за рангом до того ж осередку партійного зібрання Віталія Малецького вони не дотягують.

Отже в цьому списку, який відкриває скандальний Олександр Головач, який у нас відомий бійкою в міськраді з громадським активістом Харченком, цікаві прізвища є.

Тож ми бачимо відомого нашого нинішнього бізнес-депутата Ульянова, головне досягнення якого – робота його дружини в комунальних підприємствах.

А ще в списках – голова апарату нашого міського голови Пищита, заступник завгоспа міськвиконкому Дібров, начальник гаража КП «СКРП» Кармазін, директор КП «Новоіванівський ринок» Грицик, директор парку «Міський сад» Дедюрін, який раніше виступав від слуги народу.

Інші, хто є в списках чиновників міського управління освіти, - це заступник начальника Крюківської районної адміністрації...

І в цьому ж списку – навіть керівник та власник Центрального ринку й нинішній заступник голови Полтавської облради Холод та відомий барон з Ревівки - Терещенко.

Далі ж слід сказати, що з того, що впадає в очі, перший висновок – «на манеже все те же».

Про що слід додати – це третій зареєстрований вчора список - партійний осередок з назвою «Рідне місто».

Тут ми вже бачимо всіх, кому не вистачило місця в перших двох списках.

Але ці кандидати – одні проєвропейські, другі – прорадянські, треті – бізнесові – потребують окремого розгляду.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 221 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 590 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1329 0