Новини з 1996 року

Ямковий ремонт - наше все, або Як у Кременчуці тимчасово проблеми перекривають. ФОТО

Валерія Макряшина 04 червня 2019 14:10 644 0

Про наші кременчуцькі дороги давно можна було б знімати фільми.

Це могла б бути і гарна комедія, і фільм жахів, і чуттєва драма, де багато сліз та розпачу, й плачуть там здебільшого водії, які сідають за кермо. Дивлячись на наші дороги, в них відразу з'являються суїцидальні думки й хочеться негайно продати свій автомобіль. Зважаючи на те, що в  Україні таки відбуваються реформи, був би цей фільм багатосерійний із продовженням, бо коли закінчиться ера такого ремонту кременчуцьких доріг, від якого, раз це Європа, то негайно хочеться з неї вийти, - невідомо.

 

 

Не можна сказати про те, що Кременчук увесь у дірках. Ремонт відбувається, але здебільшого наші комунальники займаються так званим латанням (офіційна назва, звісно, краща - "ямковий ремонт"). Його особливість - у швидкості, втім кременчуцькі комунальники перевершили самі себе. У конкурсі "Найдотепніший" вони б точно взяли перше місце в області.

На перехресті вулиць Івана Мазепи та Лейтенанта Покладова деякі ями просто засипали грандвідсівом, ймовірно, сподіваючись, що завершать так званий ремонт дороги самі кременчуцькі водії, які автомобілями все утрамбують. Ну а взагалі добре, що хоча б ям на цій ділянці немає і черг до шиномонтажу буде менше. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 264 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 625 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1366 0