Новини з 1996 року

ЯКЩО В СКВЕРІ МОЖНА, ТО ЧОМУ В ПАРКУ – НІ? Міськвиконком збудує два магазини на вході в парк Придніпровський

Олександр Курилов 20 жовтня 2015 15:39 730 0

Міська влада оперативно збудує на вході в парк «Придніпровський» - зліва і справа - одразу дві  будівлі для здійснення торгівлі.

Торгуватимуть у двох магазинах атрибутикою, зокрема повітряними кульками. Принаймні, що саме кульками, а не горілкою  - в цьому переконують.

Саме будівництво магазинів також увійде в загальну суму витрат коштів,  спрямованих цього року на реконструкцію «Придніпровського».

«Ці магазини є в проекті реконструкції», - так відповів на запитання репортера один з чиновників нашої мерії. Саме запитання звучало так: добре, ви використали наші податки на фонтан та плитку, але магазини?

Однак чому магазини мають будуватися за податки кременчужан, якщо за рік вони за традицією стануть приватними, – співрозмовник не уточнював.

Як відомо, сьогодні у Придніпровському парку триває реконструкція на загальну суму 6 мільйонів гривень. В обсяг будівельних робіт, а мова про першу частину реконструкції, входить укладання плитки, будівництво двох магазинів та рекордного за діаметром фонтана – 15 метрів.

Парк «Придніпровський» - зона відповідальності заступника міського голови з гуманітарних питань Віталія Малецького, який опікується цим питанням нарівні з міським краєзнавчим музеєм та іншими закладами культури.

 

 

Теги: Бюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись