Новини з 1996 року

Якщо укусив собака, помреш і ніхто не допоможе

Андрій Рубан 28 квітня 2016 14:45 698 0

До кореспондента “Програми Плюс” звернувся мешканець сусіднього Комсомольська, на якого напав собака і навіть укусив. Після укусу собака втік.
62-річний чоловік одразу звернувся до лікарні по допомогу і якийсь укол від стовбняка йому зробили. Натомість, якщо собака хворий на сказ, то чоловікові загрожує страшна хвороба, при укусі якою він міг заразитися.

У таких випадках терміново треба робити іще один укол від сказу, але, як відомо, в Україні такої вакцини офіційно немає.
“Я їхав на велосипеді і нічого не очікував. У той момент відчув, як собака, навіть не гавкаючи, просто кинувся мені на ногу, і встиг укусити”, - розповів телефоном чоловік, якого укусив собака. 

Лікар у лікарні запропонував варіант замовити у Києві за 6 тисяч гривень. Як альтернативу запропонував знайти і зловити собаку і принести її у лікарню, для того щоб провести дослідження злої кусучої і виключити варіант захворювання на сказ. Щоправда, яким чиноом собаку ловити, лікарі не повідомили. Собаку звичайно ні зто не ловив, а грошей 6 тисяч невиявилося.

Це викликало обурення від потерпілого. Таких грошей навіть у працюючого пенсіонера у кишені немає. Тому він почав шукати і й інші варіанти. І тут допоміг Інтернет. В одній з аптек Кременчука така вакцина є і продадуть її лише за 3700 грн. Хоча і чека не дадуть, іншого варіанту при укусі собаки немає. Треба рятувати життя.

Тож якщо не дай Бог когось покусає собака, хворий на сказ, держава не допомагатиме вижити, а лише розведе руками.
“Вакцини в Україні немає”, - скаже черговий лікар.

 

 

 

 

Теги: Пригоди

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 261 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 439 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 648 0