Новини з 1996 року

Якщо у випускника не буде паспорта, він не зможе зареєструватися для участі в ЗНО

Валерія Макряшина 26 січня 2018 15:48 583 0

Міністерство освіти і науки України в своїй постанові від 19 вересня 2017 №1287 затвердив календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році.

Згідно з наказом, реєстрація випускників для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 6 лютого і триватиме до 19 березня.

У Міністерстві освіти також розповіли, в яких випадках випускники шкіл не зможуть зареєструватися на ЗНО.

Як стало відомо, якщо на момент реєстрації на ЗНО у випускника школи не буде паспорта, він не зможе зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, реєстрація може бути проведена тільки за наявності цього документа.

У 2017 році для реєстрації випускники могли надати копію свідоцтва про народження замість копії паспорта. Але цього року дана норма була скасована у зв'язку з тим, що всі жителі України, яким виповнилося 14 років, повинні отримати паспорт громадянина України.

Без паспорта зареєструватися на ЗНО можуть тільки іноземці, особи без громадянства, а також особи, які проживають на окупованих територіях, через що в них не було можливості отримати документ.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись