Новини з 1996 року

Якщо раніше за продаж алкоголю і тютюнових виробів неповнолітніх штрафували, то тепер відразу забиратимуть ліцензії

Єлизавета Кравченко 30 жовтня 2015 10:47 448 0

Міліція Кременчука стала все частіше фіксувати порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами. Поки показники цього року ненабагато перевищують дані перевірок попереднього року. Але, тим не менше, правоохоронці вже посилюють методи контролю підприємців і застосовують більш жорсткі заходи покарання за порушення норм ст. 156 КУАН (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).

Під час осінніх канікул правоохоронці приділяють особливу увагу дотриманню підприємцями правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами.

За оперативною інформацією, співробітники служб у справах неповнолітніх, органів освіти і науки та громадськості проводять профілактичні рейди, в ході яких виявляють дітей, які залишилися без опіки. Крім цього, вони стежать за дотриманням працівниками торговельних точок вимог закону в частині продажу алкоголю і тютюну неповнолітнім.

Якщо раніше за продаж заборонених товарів неповнолітнім підприємців штрафували і попереджали, то цього року правоохоронці будуть подавати дані в податкову і клопотати про позбавлення порушників ліцензії.

Теги: Пригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись