Новини з 1996 року

Якщо поезія йде до читача, то і він починає йти до неї. Поетеса Яніна Дияк приїхала до Кременчука

Валерія Макряшина 14 серпня 2017 17:35 557 0

13 серпня в приміщенні Центральної міської бібліотеки кременчужани зустрілися з молодою поетесою Яніною Дияк.

Зустріч проходила в рамках проекту «LitSpace».

Нагадаємо, літературно-космічний проект «LitSpace» стартував у Кременчуці 11 червня, в Центральній міській бібліотеці ім.Горького, що на Соборній. Проект від артгрупи “Творчий Кременчук” реалізується в рамках конкурсу соціальних проектів “AC pitching Kremenchuk” за сприяння Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Кременчуцької міської ради та ГО “Культурний діалог” за фінансової підтримки Британської Ради в Україні.

Яніна Дияк - коріна киянка, за освітою - філолог-літературознавець, наразі вже пише дисертацію. Яніна є автором поетичних і прозових текстів, переможець багатьох конкурсів, брала участь в організації багатьох фестивалів. Також дівчина є засновницею проекту "День М" та виконавчим директором Всеукраїнського поетичного конкурсу «Гайвороння», який існує з 2015 року. 

 

Тож не дивно, що цю красуню запросили до Кременчука.

Присутні мали можливість не тільки поринути в особистий світ енергійної поетеси, а й почерпнути якомога більше знань про поезію. Яніна провела цікаву лекцію на тему «Популяризація поезії». 

 

Після лекції поетеса прочитала свої вірші, які вразили всіх гостей своєю експресивністю та великою силою.  Наприкінці зустрічі Яніна з радістю поспілкувалася з присутніми та щиро відповіла на всі запитання, які їх цікавили.

Більше ви можете прочитати у новому випуску "Програма Плюс", який вийде вже у четвер. 

Фото: Відділ абонементу ЦМБ ім. М. Горького

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись