Новини з 1996 року

Який іще карантин? Міський голова Віталій Малецький проводить тендери до Дня міста 2020

Валерія Макряшина 24 березня 2020 12:15 1727 0

Для нашої кременчуцької влади карантин не є приводом економити бюджетні кошти. Підтвердженням цього є останні термінові закупівлі, оприлюднені на сайті Prozorro.

Так, нашому виконавчому комітету Кременчуцької міської ради дуже закортіло взятися за майбутні пам'ятні та святкові заходи, що традиційно проводяться в місті, та їх організацію. І зовсім не важливо, що Україна, наше місто та взагалі весь світ переживає зараз не найкращі часи.

І як би там державна влада не просила чиновників місцевих рівнів хоч трохи затягнути паски й витрачати кошти з місцевого бюджету тільки на реальні потреби міста і громадян, на засоби захисту тощо, наша влада оптимістично продовжує свій "шопінг", дістаючи тисячу за тисячею з бюджету. 

Тож нещодавно виконавчий комітет замовив ряд послуг на період (увага!) відзначення Дня пам'яті та примирення і 449-ї річниці з дня заснування міста Кременчука, яке містяни відзначають аж 29 вересня!

150 тисяч гривень із місцевого бюджету виконком віддав ФОП Лобку Олександру Яковичу за послуги з харчування на період заходів у рамках відзначення Дня пам'яті та примирення і 449-ї річниці з дня заснування міста Кременчука та 77-ї річниці його визволення від нацистських загарбників.

Крім того, виконавчий комітет замовив три аналогічні послуги в різних ФОПів - на підвезення пасажирів до епіцентру проведення святкових заходів: 

— послуги з перевезення пасажирів у рамках підготовки та проведення святкових заходів - 49 900 грн

Переможець - Мале колективне підприємство "Фірма "Аделла""; 

— послуги з перевезення пасажирів у рамках підготовки та проведення святкових заходів - 50 000 грн. 

Переможець - ПП "Союз-Авто-Експрес";

—  послуги з перевезення пасажирів у рамках підготовки та проведення святкових заходів - 50 000 грн.

Переможець - ТОВ "Креміньавто".

Подумали заздалегідь, але всі ми знаємо, що скоро в системі закупівель відбудуться серйозні зміни, які виведуть деякі процедури з тіні. І чиновникам прийдеться оголошувати тендер на закупівлю товарів, робіт і послуг на суму від 50 до 200 тис. грн, тоді як наразі вони просто обирають постачальника на свій смак. 

Інше питання - це знову раціональність, якої не було й немає в наших чиновників, які запросто минулого тижня роздали майже 300 тисяч гривень на святкування заходів, що відбудуться аж через півроку. І це ще не факт, що вони відбудуться. 

 

Читайте також: Кременчуцькі чиновники під час карантину вирішили, що їм потрібно негайно міняти дах. За 1 млн грн

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 65 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 190 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 214 0