Новини з 1996 року

Який жіночий знак Зодіаку вважається найкрасивішим?

pplus 13 липня 2018 07:38 222 0

Жіноча краса - це така сила, яка заворожує, п'янить чоловіка, а часом і позбавляє розуму.

Для кожної жінки знайдеться свій чоловік. Багато жінок часом не бачать своїх приголомшливих жіночих якостей і не можуть зрозуміти, як погануля, з їхньої точки зору, змогла підкорити серце красивого чоловіка. Дізнайтеся про свої сильні сторони з гороскопу жіночої краси, передає Ukr.Media.

Овен

Жінки-Овни вміють робити так, щоб їх помічали і запам'ятовували навіть з першого погляду. Вони люблять яскраве вбрання, але привертають до себе увагу не одягом, а всім виглядом: у ньому поєднуються життєлюбність, оригінальність, бажання бути коханою і водночас виклик.

Телець

Представниці цього знака вміють підкоряти чарівністю і м'якістю. Лише потім чоловіки виявляють, що за цією м'якістю ховається сильна й вольова натура. Жінки-Тельці володіють прекрасним смаком, тому завжди виглядають прекрасно й природньо. Вони вміють підбирати відтінки і кольори як ніхто інший.

Близнюки

Жінки-Близнюки вміють бути різними, тому вони дуже часто мають потребу в зміні образу, причому нерідко – кардинальній зміні. Вони виглядають так, як підказує їм світовідчуття на даний момент. Очевидно одне – таку жінку важко не помітити серед інших.

Рак

Жінки-Раки – натури витончені й оригінальні, що впливає на їхню манеру одягатися і фарбуватися. Вони не люблять занадто помітних і яскравих образів, зате вміють підкреслити свій наряд біжутерією або аксесуаром – і запросто переплюнуть багатьох, здавалося б, більш помітних жінок.

Лев

Левиці вміють користуватися своєю красою, навіть якщо вона в них відсутня! Парадокс, але так і є: навіть якщо вони не володіють ідеальними рисами й фігурою, все одно оточуючі вважають їх дуже красивими. Можливо, причина - в їхній природній чарівності, яка впадає в очі, варто їм посміхнутися.

Діва

На жінок-Дів просто приємно дивитися. Вони можуть бути не писаними красунями, але так майстерно підносять свою красу, що ними захоплюються. Вони ретельно стежать за собою, за своєю шкірою і фігурою, тому від них так і віє чарівною свіжістю.

Терези

Жінки цього знака наділені красою, притаманною древнім богиням. У них виразне обличчя й дуже красиві руки. Потрібно відзначити, що іноді вони самі псують свій гармонійний образ вибором одягу або кольору волосся, але швидко виправляються. До того ж вони дуже артистичні, що додає їм додаткової чарівності.

Скорпіон

Представниці цього знака дуже привабливі і, як правило, вважають себе досконалими. Але їхня краса не звичайна, а, швидше за все, екзотична. До цього слід додати їхню чуттєвість, яка притягує до них чоловіків, як магнітом. Саме тому Скорпіони знають собі ціну й дуже пишаються собою.

Стрілець

Жінки-Стрільці володіють такою харизмою, що їхня зовнішність навіть не має значення: їх люблять майже всі. Якщо ж представниця цього знака красива, то пройти повз неї просто неможливо. Біда лише в тому, що Стрільці дуже часто лінуються приділяти належну увагу своєму зовнішньому вигляду.

Козеріг

Зовнішність представниці цього знака - на любителя, хоча їх абсолютно не турбує, що вони можуть комусь не подобатися. Вони з легкістю створюють свій оригінальний стиль, який може навіть стати новою модою. Риси їх особи не мають значення, оскільки вони краще за інших уміють піднести себе грамотно.

Водолій

Жінки-Водолії – це оригінальні картини, про які мріють багато колекціонерів. Вони не тільки привабливі зовні: у них всередині ніби сяє світло, яке притягує чоловічі погляди, незалежно від того, жінка-Водолій у звичайній футболці або у вечірньому вбранні.

Риби

Астрологи вважають, що найсильнішим Знаком Зодіаку є Риби. Це досить-таки дивно, адже представники даного сузір’я дуже вразливі й сентиментальні. Звідки ж у них сила? У Рибах закладено дуже багато внутрішніх ресурсів, яких не мають інші сузір’я. І коли, наприклад, наполегливі й амбітні Овни та Козероги зазнають поразки, Риби завдяки своїй витонченості й гнучкості займають досить міцні позиції. Можна сказати, що Риби гнуться, але не ламаються.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись