Новини з 1996 року

Яким повинен бути сучасний вихователь? Думки кременчужан

Іона Харченко 27 вересня 2019 16:40 1893 0

Сьогодні, 27 вересня, в Україні відзначають загальнонаціональне свято - День вихователя і всіх дошкільних працівників.

Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий садок і дошкільне дитинство в цілому.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особа і закладаються основи здоров`я.

Свої перші знання діти зазвичай отримують у дитячому садочку. Адже тут їх знайомлять із літерами та цифрами, навколишнім світом. Тут діти вчаться дружити, любити, відстоювати свої інтереси. У них закладаються навички соціальної поведінки та спілкування з оточуючими.

Усе це неможливо зробити без допомоги, мудрості, терпіння, уваги вихователя дитячого садка до внутрішнього світу малечі.

Тож «Програма Плюс» провела в соціальній мережі Фейсбук опитування, поцікавившись думкою кременчужан, яким повинен бути сучасний вихователь.

І отримала різні відповіді, але в дечому схожі між собою. Так, на думку містян, вихователь не повинен бути таким, як сучасні мами. Адже вони занадто багато дозволяють дітям, у них зараз немає авторитетів, дисципліни і, звісно, пристрасть до гаджетів призводить до втрати уваги. Якщо батьки дивляться пізнавальні програми, то добре, звісно.

Загалом вихователь повинен бути суворим, принциповим, з чіткою субординацією, але вміти пожартувати, коли це доцільно, а якщо щось не знає, що розповідає дитина, краще зробити серйозний вигляд і розпитати. Артистизм дуже потрібен.

Також вихователь повинен бути послідовним, розуміти дитину, не нервувати. Повинен бути людиною не яка вчить, а поруч із якою навчаються.

Не заважати дитині розвиватися, не нав'язувати свої погляди. Кожна заборона повинна бути обґрунтована. Ну і, звичайно, вихователь повинен любити свою професію.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1353 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2345 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2968 0