Новини з 1996 року

Якби не "Океани", не бачити б Міському саду світла ще довго?

Юлія Билина 29 липня 2016 14:44 941 0

Як у радянські часи, мерія зібралася відкривати упорядковану набережну навколо озера та альтанку з островом у день виступу відомого гурту.

Хтозна, чи побачили б кременчужани в Міському саду освітлення, якби не приїзд у місто популярного гурту "Океан Ельзи". Бо саме до його приїзду мер доручив комунальним службам відновити освітлення, щоб "люди ноги там у темряві не попереламували". 

Окрім  того, саме у день виступу гурту, 20 вересня, чиновники вирішили урочисто відкрити першу чергу упорядкованої набережної навколо озера (у яке, як відомо, утопили не один мільйон, доки його чистили), а також нарешті відкрити для відпочивальників шлях через місточок на острівець до альтанки.

Як відомо, ідея відновлення історичної пам'ятки "Міський сад" належала ще попередньому міському голові Миколі Глухову. За його часів було замовлено проект реконструкції парку-пам'ятки. Потім активно роботи з розчищення озера, яке вирили ще на честь приїзду в наше місто російської цариці Катерини II, проводилися за мерства Олега Бабаєва. Але влада не порозумілася з підрядниками щодо вартості робіт і вчасно не розрахувалася. Тож після смерті Олега Бабаєва підрядники покинули той об'єкт, і довгий час кременчужани, що відпочивають у парку з маленькими дітьми, змушені були добиратися до озера, щоб подивитися на лебедів, через кучугури землі. І лише цього року упорядкування набережної Міського саду знову продовжилося.

Однак посеред парку-пам'ятки досі стоять руїни колишнього Будинку залізничників. Невідомо, чи не налякають вони столичних артистів?

Теги: 2893

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 637 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1043 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1492 0