Новини з 1996 року

Яка у Кременчуці медицина – такі у нас й нарікання хворих на грип. Наше медичне обслуговування

Олександр Курилов 21 січня 2016 15:35 1276 0

Епідемія ГРВІ у Кременчуці не скінчиться ще довго, й у нашому місті  вона триватиме ще й після того, як в Україні на грип уже ніхто не хворітиме.

Причина – як сама організація лікування у Кременчуці, так і забезпеченість наших лікарень приладами для діагностики.

«Захворіла на грип. Температура велика, кашель. Поклали в Четверту міську лікарню. В інфекційне відділення. Але далі ось таке: мені й не тільки мені запропонували зробити рентгенівський знімок легень. Але для такого потрібно вийти з лікарні, сісти в тролейбус і поїхати в поліклініку нафтопереробного заводу. І ось з високою температурою, кашляючи на всі боки й прикриваючи рота, інфекційні хворі сідають у громадський транспорт і їдуть у поліклініку. Як на вашу думку – це корисно для здоров’я тих, хто опинився в інфекційній лікарні, й тих, хто ще не захворів?», - запитує репортера одна з пацієнток інфекційного відділення.

Інше від хворих – це історія про хворого на грип 35-річного чоловіка, мешканця Молодіжного, з високою температурою, який жив у будинку, що на вул. 60 річчя СРСР. Цю людину лікарі швидкої допомоги відвідували двічі.

"Першого разу йому вкололи ліки, але у лікарню не повезли. Але другого дня бригада швидкої допомогаи, яка знову приїхала на виклик, вже змогла констатувати лише смерть людини від ускладнень, викликаних ГРВІ", - таку скаргу «Програмі плюс» теж оприлюднили мешканці нашого міста.

Про що слід додати – самі медики визнають, що їм доводиться ганяти інфекційних хворих по місту для проходження рентгену, бо в поліклініці ПАТ «Укртатнафта» він якісний.

Тобто карантин у Кременчуці буде ще довго.

 

 

 

Теги: Епідемія грипу в КременчуціМедицина КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1326 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2318 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2937 0