Новини з 1996 року

Яка там рівність? Працівник виконкому почав скандалити, бо йому відмовили у пільговому проїзді

Артем Кузьменко 24 липня 2020 13:25 1057 0

Сьогодні, 24 липня, в будівлі Кременчуцької міської ради провели засідання членів виконавчого комітету. На ньому традиційно доповіли про епідеміологічну ситуацію в нашому місті, після чого почалася так само традиційна промова міського голови Віталія Малецького про те, що карантин нікуди не подівся.

Мер міста розповів про те, що, виявляється, канали зв’язку мерії з містом погано інформують громадян про карантинні вимоги. Але, як з’ясувалося, ці ж канали зв’язку погано інформують всіх у самій мерії.

Вчора, 23 липня, в Кременчуці стався досить прикрий і навіть трохи абсурдний випадок — молодий працівник виконавчого комітету посварився з водієм тролейбуса через відмову в пільговому проїзді.

Незважаючи на те, що всі люди рівні, є ті, хто відчуває хоч і маленьку, але все ж крихту влади, — пасажир почав розказувати, що в нього є пільги й він може далі безкоштовно їздити в комунальному транспорті. А всім іншим, кому місто поставило часові рамки з 10:00 до 15:00, що робити?

Це яскравий приклад того, що міська влада погано інформує своїх же працівників, що вже й казати про кременчужан. До того ж, якщо працівники виконкому “розпустилися”, то з когось вони беруть приклад і далеко їм ходити не треба.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2601 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2611 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3843 0