Новини з 1996 року

Які знаки Зодіаку мають сильну енергетику

pplus 23 серпня 2019 07:35 236 0

Поняття «лихе око» прийшло до нас із давніх-давен — так називали людину, яка може зурочити.

Потрібно володіти дуже сильною енергетикою, щоб спроектувати свій негатив на іншого, і декому це вдається робити навіть несвідомо... Варто побажати комусь щось погане, подивитися з несхваленням, як потім у людини погіршується самопочуття, хвороба починається або взагалі трапляється якась біда. Особливо схильні діти, так як вони дуже вразливі.

Як правило, «уміння» зурочити проявляється із самого народження, і в якійсь мірі залежить від вашої зодіакальної схильності.

БЛИЗНЮКИ, СКОРПІОН, КОЗЕРІГ, РИБИ — це ті сузір'я, які мають потужну силу слова і думки. Представники цих знаків Зодіаку можуть лише одним своїм словом або поглядом послати людині негативну енергію.

Згідно з гороскопом, Скорпіони часто роблять це навмисно. Багато з них прекрасно знають про свої незвичайні здібності і користуються цим.

У Близнюків процес пристріту часто відбувається несвідомо. Близнюки люблять поговорити, обговорити, оцінити, покритикувати. Часом саме за їхніми, на перший погляд, безвинними фразами, і ховається енергетична небезпека. Рекомендується Близнюкам більш ретельно стежити за потоком своїх думок, інакше вони можуть завдати шкоди навіть своїм близьким людям.

Риби і Козероги можуть довгий час приховувати в собі образи, негативні думки про когось і в результаті їхній кривдник буде покараний. Дуже часто слова та погрози представників цих двох сузір'їв втілюються в реальність. Думаючи погано про людину, бажаючи їй горя, Козероги і Риби самі стають жертвою свого ж пристріту. Негатив, надісланий на адресу іншої людини, рано чи пізно повертається назад до них. Саме тому радимо їм навчитися мислити позитивно.

Усі інші знаки Зодіаку — ОВЕН, ТЕЛЕЦЬ, РАК, ЛЕВ, ДІВА, СТРІЛЕЦЬ, ВОДОЛІЙ не мають яскраво виражених здібностей до зурочення, якщо не брати до уваги винятки із правил та індивідуальні особливості дати народження.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 82 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 252 0
Саксофон та мінівчені і мудреці: у Кременчуці пройшла виставка скульптора Олексія Леонова. ФОТОрепортаж 160 0